Каталог / Рекуператори Mitsubishi Electric

Mitsubishi Electric Lossnay VL-100EU5-E 
Mitsubishi Electric Lossnay VL-100EU5-E 
Ціна: 15779 грн
Припливно-витяжна установка. Повітрообмін 105 куб.м./год. Споживана потужність 26 Вт.Рівень шуму 28/39 дБ. Вага 6.5 кг. Розміри 620x168x265 мм. Ефективність рекуператора 77%. 2 швидкості обертання вентилятора. Діаметр стінного отвору 2х85 мм. Мінімальна температура експлуатації -10С. Макс. площа приміщення 55 кв.м.

 Теплообмінник Lossnay виготовлений із ультратонкого паперу, просоченого спеціальним розчином. Гофровані шари склеєні перпендикулярно один до одного і утворюють канали припливного і витяжного повітря. Через стінки теплообмінника відбувається передача тепла між повітряними потоками, а також дифузія водяної пари від більш вологого повітря до менш вологого. Матеріал теплообмінника поглинає і значно знижує вуличний шум.

 Рекуператор Lossnay не просто подає свіже повітря, а також змінює його температуру і вологість. Влітку припливне повітря охолоджується і осушується, а взимку навпаки: нагрівається і зволожується за рахунок витяжного.

 Провітрювач Lossnay дозволяє зменшити витрати на опалення/кондиціонування на 18.8%.

 Система управління рекуператором Lossnay дозволяє створювати з'єднання з кондиціонером ніпвпромислової серії Mr.Slim для організації синхронної роботи. Провітрювач можна відключити окремо від кондиціонера або разом з ним, використовуючи штатний настінний пульт управління кондиціонера.